GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 14719482
nr 1471 9482
Fat
+ skål + kopp, 4 delar, Kina, 1700-/1800-tal. Höjd: 4-6 cm. Diameter: 5,5-25 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:01:41
27/5 16:56:13